Kategorie
Zdrowa kuchnia

Sok z czerwonych winogron NFC – czy warto go nabyć?

Czerwone winogrona to nie tylko pyszne owoce, ale również źródło wielu korzystnych dla zdrowia witamin. W ostatnich latach coraz większą renomę zdobywają soki NFC, czyli soki tłoczone na zimno, które zachowują większość wartości odżywczych owoców. Jednym z takich produktów jest sam sok z czerwonych winogron NFC Bio marki Viands.

Sok z czerwonych winogron NFC – czym się cechuje?

Sam sok z czerwonych winogron NFC Bio 250 ml Viands (https://fitorsweet.pl/Soki,-syropy-i-napoje/Soki/Soki-owocowe/Z-czerwonych-winogron/Sam-sok-z-czerwonych-winogron-nfc-BIO-250-ml—Viands) to produkt, który powstał z myślą o tych, którzy cenią sobie naturalność i absolutnie topową jakość. Sok jest wytwarzany z wyselekcjonowanych winogron pochodzących wyłącznie z upraw ekologicznych, bez użycia sztucznych ulepszaczy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że sok jest wolny od pestycydów i innych substancji niekorzystnych dla organizmu. Proces produkcji soku odbywa się w sposób staranny i profesjonalny, aby zachować jak najwięcej cennych składników odżywczych. Wszystkie owoce są tłoczone na zimno, co pozwala na utrzymanie wyjątkowego smaku, zapachu i witamin. Sok nie zawiera żadnych:

  • koncentratów,
  • sztucznych barwników,
  • konserwantów.
SAM SOK Z CZERWONYCH WINOGRON NFC BIO 250 ml - VIANDS

Jakie są zalety tego produktu?

Jednym z najważniejszych przymiotów soku z czerwonych winogron NFC Bio jest jego bogactwo w polifenole, które są mocnymi przeciwutleniaczami. Przeciwutleniacze te pomagają w skutecznej ochronie komórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, które mogą przyczyniać się do rozwoju niepożądanych chorób. Spożywanie soku z czerwonych winogron może więc wpływać na poprawę ogólnej kondycji zdrowia i wzmacnianie układu immunologicznego. Co więcej, czerwone winogrona są bardzo bogatym źródłem witaminy C, która jest obligatoryjna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Spożywanie soku z czerwonych winogron NFC Bio może zatem wspomagać odporność organizmu i dbać o estetykę i nawilżenie skóry.